logo

www.DEKORY.sk

image027

O firme

o firme

akcia

katalógy

cenníky

kontakt

 

Produkty:

Svetelné káble.

LED svetelné reťaze, závesy, siete.

Dekóry so svetelným káblom.

 

 

Činnosti

 

Predmetom našej činnosti je okrem iného aj výroba dekoračných a reklamných predmetov z moderných svetelných káblov (tzv. hadov) a ich použitie na vlastnoručne vyrobených rámoch a rôznych oceľových konštrukciách. Ide prevažne o vianočné dekorácie, ktoré vychádzajú z klasických prvkov, napr. vianočná kométa, stromčeky, zvončeky a snehové vločky v rôznych formách, tvaroch a veľkostiach, od miniatúrnych dekórov do okien a výkladov, cez stĺpové dekóry po dekorácie ulíc alebo priečelí budov a predajní podľa pripraveného katalógu, alebo vlastných návrhov podľa požiadavky odberateľa.

 

Podnikateľskú činnosť vykonávam od leta 2004 založenú na základe skúseností s prácou v predošlých zamestnaniach v odbore.

 

Hlavným výsledným produktom sú dekorácie so svetelným káblom a dnes už aj LED-káblom. S uvedenými produktmi mám skúsenosti od roku 1999, kedy som bol pri zavedení svetelných káblov na slovenský trh a spolupracoval na návrhoch, výrobe a odbyte. Od roku 2004 pokračoval už pod vlastnou hlavičkou a od roku 2007 časť obchodnej činnosti prevzala manželka.

 

Pri realizácii vychádzame z potrieb zákazníka o čo najslávnostnejšiu výzdobu ulíc a parkov pred príchodom vianočných sviatkov, ďalej o obohatenie výzdoby o moderné prvky zo svetelných káblov s vyššou životnosťou a dekoračným stvárnením, použitím modernej LED technológie šetriacu elektrickú energiu, ako aj pestrou  farebnosťou a variabilitou.

 

Produkty

 

Naše produkty delíme hlavne na dekóry určené na stĺpy, medzi stĺpy (cez cestu), nápisy, miniatúrne vzory a  bytové doplnky, dekóry ku rôznym sviatkom a spoločenským udalostiam.

 

Doplnkové produkty sú vhodné pre dekoračné osvetlenie vnútorných priestorov, vonkajších fasád budov, ozdobenie stromov v parkoch aj vianočných stromčekov. Sú vhodné aj ako bytové doplnky a doplnkové osvetlenie interiérov.

 

Samozrejmosťou je servis a opravy dodávaných produktov.

 

 

Žiarovkové svetelné káble a LED svetelné káble.

 

Svetelný kábel je najdômyselnejšia svetelná hadica vhodná pre rôzne svetelné dekorácie vyžadujúce vysokú flexibilitu. Maximálnu svietivosť ponúka základné prevedenie 36 minižiaroviek alebo 30 svetelných LED diód v segmente (sériový obvod) a sú chránené kompaktnou a prifarbenou priesvitnou zmesou z PVC a silikónu, vhodné na vnútorné aj na vonkajšie použitie.

 

 

image005

Základné farby: červená, zelená, žltá, modrá,    transparentná..

 

image007

Možné delenie, ale len na označených miestach.

 

image009

Spájanie originálnymi dielmi skoro nebadateľné.

 

 

image011image015image013

Jednoducho tvarovateľné a ešte jednoduchšie uchytenie viazacími páskami, do rovnej lišty alebo do klipov.

 

 

Žiarovkové svetelné káble

Napájacie napätie: 240 V / 50 Hz, 742,5W/45m.

Delenie na segmenty: 1m, 36 lámp,  príkon 16,5 W/m.

Prevádzková teplota prostredia: -20°C až +50°C.

Priemer kábla: 13 mm,

Maximálna dĺžka na jedno napájanie: 45m.

Prevedenie káblov je 2-žilové so žiarovkami s prúdovým mostíkom (vypadne len jedna žiarovka v sérii, ostatné svietia).

 

LED svetelné káble ROPE LITE 30

Napájacie napätie: 240 V / 50 Hz cez adaptér AC/DC, 135W/45m

Priemer kábla: 13 mm,

Delenie na segmenty: 1m, 30 LED,  príkon 3 W.

LED svetelné reťaze, závesy, siete.

 

LED svetelné reťaze, závesy a siete na  výzdobu interiérov aj exteriérov sú vysoko flexibilné a úsporné. Dajú sa  ľahko nadkladať a majú jednoduchú inštaláciu. Pripojiteľné priamo k sieti na 230V 50Hz bez použitia transformátorov cez napájací kábel so zabudovaným  usmerňovačom s odberom  max. 480W.

LED doplnky sa dodávajú v rôznych farebných prevedeniach aj s efektom FLASH (blikanie)

 

LED svetelné reťaze sú vo vyhotoveniach od 4,5m do 20m v maximálnej možnej dĺžke nadkladania do 200m.

LED svetelné závesy sú vo vyhotoveniach v dĺžkach 1m a 2m do maximálnej možnej dĺžke nadkladania až 20m, a vo výškach od 1,5m do 7m.

LED svetelné cencúle  sú vo vyhotoveniach od 3m do 5m v maximálnej možnej dĺžke nadkladania do 60m.

LED svetelné siete sú vo vyhotoveniach 2,5 x 1,2m a 4 x 2m..

LED svetelné girlandy 2,7m dlhé, maximálne spojiteľných 10 ks.

 

Ponúkame k odberu na objednávku.

 

Dekóry so svetelným káblom.

 

Dekoračné prvky sú z oceľových konštrukcií povrchovo upravené čiernou farbou. Na požiadanie je možná aj iná povrchová úprava a iný farebný odtieň. V katalógu uvádzam základné tvary, ale rád vyhoviem akýmkoľvek požiadavkám zákazníka, či ide o vlastné návrhy tvarov alebo o farebné prevedenie. Všetky dekóry sú ukončené typizovanou vidlicou na 230 V.

 

Vianočné dekorácie na stĺpy.

 

Dekorácie na stĺpy sú určené na uchytenie na pouličné stĺpy verejného osvetlenia alebo sadové stĺpy.

V základnom prevedení je pevná konzola na dekóre, určená k uchyteniu na stĺp len drôtom. Za príplatok dodávam konzolu so zásuvkou, ktorá po prvej odbornej montáži ostáva na stĺpe a dekór sa uchytáva jednoduchým nasunutím a vysunutím, bez potreby odborníka na elektrické zariadenia.

Tieto dekóry je možné po dohode dodať bez konzol a sú určené na zavesenie do výkladov, okien alebo na priečelia budov.

 

Vianočné dekorácie medzi stĺpy a prvky skladaných zostáv.

 

Dekorácie medzi stĺpy sú určené k zaveseniu na nosné lano medzi stĺpy pouličného osvetlenia. Oceľové nosné lano by nemalo byť menšieho priemeru ako 5 mm a vzdialenosť medzi stĺpmi by nemala byť príliš veľká. Nosné lano nie je súčasťou dodávky, viem ho však zabezpečiť aj s príslušenstvom. Dekóry sú rozdelené na viacej častí kvôli doprave a uskladneniu.

Prvky skladaných zostáv sú určené k vytvoreniu zostavy podľa vlastného vkusu a predstavy. Je možná kombinácia ktorýchkoľvek častí do šírky podľa potreby. Treba však dbať na celkovú hmotnosť a možné zaťaženie nosného lana.

Tieto dekóry je možné prichytiť  na priečelia budov, alebo na špeciálnu konštrukciu na ploché strechy.

 

Miniatúrne vzory a nápisy, bytové doplnky.

 

Nápisy sú určené na zavesenie na nosné lano alebo na priečelia budov. Miniatúrne vzory sú určené k zaveseniu do výkladov, okien alebo na stenu. Používajú sa ako dekoratívny prvok a doplnkové osvetlenie. Na požiadanie je možné doplniť na prívodnú šnúru vypínač (do interiéru).

 

 

Dekóry ku rôznym sviatkom a spoločenským udalostiam.

 

Dekóry slúžia ku výzdobe ulíc, budov a spoločenských priestorov cez veľkonočné  sviatky, cez plesovú sezónu alebo pri rôznych výročiach a spoločenských udalostiach. Prevedenie a uchytenie je uspôsobené požiadavke zákazníka, na základe čoho je vystavená cenová ponuka.

 

hore